نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

استارت آپ های سطح ملی و استانی با اولویت کار بر روی تکنولوژی در حال کار هستند — اخبار پیام نور

استارت آپ های سطح ملی و استانی با اولویت کار بر روی تکنولوژی در حال کار هستند

ارسال شده در آذر ۵ام, ۱۳۹۶ موضوع اخبار توسط

۱۳۹۶/۹/۵ یکشنبه

دکتر رستمی ابوسعیدی در البرز:

استارت آپ های سطح ملی و استانی با اولویت کار بر روی تکنولوژی در حال کار هستند

دکتر علی اصغر رستمی رییس دانشگاه پیام نور کشور با بیان اینکه دانشگاه پیام نور بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی کشور است ؛بیش از ۴۸۰ واحد و مرکز در سراسر کشور دارا می باشد، اظهار کرد: ۶۸ نمایندگی برای تحصیل دانشجویان در خارج از کشور نیز توسط این دانشگاه فراهم شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور،مقام عالی دانشگاه پیام نور کشور که در آئین افتتاح چهارمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی استان البرز درتالار آیت ا.. طالقانی دانشگاه پیام نور البرز و در جمعی که دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور،دکترنجفی استاندار و رئیس ستاد پژوهش و فناوری البرز و سایر مسئولان سخن می گفت؛با بیان اینکه ۳۶ شرکت دانش بنیان و ۳۰ مرکز رشد در این نمایشگاه فعال است، افزود: استارت آپ های سطح ملی و استانی با اولویت کار بر روی تکنولوژی در حال کار هستند.
رییس دانشگاه پیام نور با اعلام اینکه نسل آموزش محور، پژوهش محور و کارآفرین محور جز سرفصل های آموزشی قرار گرفته است، ادامه داد: استعداد سنجی و نیاز سنجی در کشور باید مورد توجه و پیگیری قرار گیرد.
رئیس دانشگاه پیام نور کشور در ادامه گفت: در حال حاضر نسل آموزش محور، پژوهش محور و کارآفرین محور جز سرفصل‌های آموزشی قرارگرفته است، و باید استعداد سنجی و نیازسنجی در کشور مورد توجه و پیگیری قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: ۳۶ شرکت دانش‌بنیان در سطح کشور راه‌اندازی شده و همچنین ۱۰ مرکز نوآوری نیز به کمک معاونت ریاست جمهوری در این دانشگاه فعال‌شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور در ادامه خاطرنشان کرد: بر تولید محتوای دیجیتال تمرکز کرده‌ایم و سعی داریم این بخش را توسعه بخشیم.
رستمی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: در حوزه بین‌الملل نیز فعالیت داریم و به نحو شایسته فعالیت خود را ادامه خواهیم داد.
رئیس دانشگاه پیام نور در پایان تصریح کرد: شاهد دانشجویان کارآفرین محور و دارایی محور در نسل سوم هستیم.
گفتنی است مقام عالی دانشگاه پیام نور کشور از دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور البرز و دبیر کل ستاد هفته پژوهش و فناوری این استان و کلیه معاونین و مدیران و پرسنل دانشگاه پیام نور البرز به سبب برگزاری و میزبانی شایسته مراسم مزبور تقدیر کرد.ارسال نظر به

کانال تلگرام