نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

چند خبر کوتاه از دانشگاه پیام نور هرمزگان — اخبار پیام نور

چند خبر کوتاه از دانشگاه پیام نور هرمزگان

ارسال شده در آبان ۲۷ام, ۱۳۹۶ موضوع استانها توسط

۱۳۹۶/۸/۲۷ شنبه

بر گزاری کارگاه آموزشی با موضوع پیشگیری از مواد مخدر در میناب/برگزاری سمینار نماز و فضای ومجازی در دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه

کتابیاران دانش آموز شهرستان بستک در کتابخانه دانشگاه پیام نور بستک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، رئیس دانشگاه پیام نور واحد بستک ضمن خوشامدگویی به تاکید هر چه بیشتر کتاب و کتابخوانی پرداخت.
اسماعیل امینایی گفت : توجه و اهتمام به کتاب فراتر از یک تکلیف اداری و در واقع یک فرهنگ است که باید به آن توجه بیشتری شود.
در ادامه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بستک و مسئول سازمان دانش آموزی شهرستان بستک سخنانی رابیان نمودند.

بر گزاری کارگاه آموزشی با موضوع پیشگیری از مواد مخدر در میناب

کارگاه آموزشی با موضوع پیشگیری از مواد مخدر در دانشگاه پیام نو رمیناب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، به همت انجمن علمی مدیریت دانشگاه پیام نور مرکز میناب با همکاری هسته مشاوره دانشگاه و اداره بهزیستی شهرستان میناب با حضور سرکار خانم حاتمی کارشناس پیشگیری اداره بهزیستی شهرستان میناب و دانشجویان مرکز کارگاه آموزش پیشگیری از مواد مخدر برگزار شد
در ابتدا خانم حاتمی از نقش خانواده ها در تربیت فرزندان اشاره کرد و گفت: توجه به نوجوانان و جوانان در رابطه با پیشگیری ازمصرف مواد مخدر از وظایف مهم والدین می باشد و در پایان به خطرات و مضرات هر کدام از مواد مخدر اعم از صنعتی و غیر صنعتی اشاره داشت.
همچنین کارگاه آموزشی با موضوع رهایی از وابستگی های عاطفی و کارگاه آموزشی با موضوع کارآفرینی نیز در این دانشگاه برگزار شد.

برگزاری سمینار نماز و فضای ومجازی در دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه
سمینار نماز و فضای ومجازی در دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه برگزار شد
خانم دکتر آدم زاده در این سمینار با اشاره به اهمیت نماز گفت: نماز دارای پیشینه ای طولانی است . جایگاه نماز در قرآن والا می باشد به نحوی که انبیای الهی به اقامه نماز دعوت شده اند و برخی از آنها چون حضرت ابراهیم (ع) ضمن درخواست از خداوند که از برپادارندگان نماز قرار داده شود، آنرا برای ذریه اش نیز تقاضا می کند.
در ادامه این سمینار حاج آقا پورخادم گفت: نماز، جامعه را از فحشا و منکر، سالم نگه می دارد زیرا نماز مانع از روی آوردن انسان به سمت گناه می‌شود. وی سلامتی فرزندان، حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی در جامعه را به وسیله نماز می داند که در قرآن نیز به آن تأکید شده است.
حاج آقا پور خادم ادامه داد: در رسانه ها و فضای مجازی همه افراد جامعه در سنین مختلف حضور دارند که می توان از این قابلیت برای فرهنگ‌سازی دین و به ویژه نماز به خوبی استفاده کرد. امروزه اهمیت فضای مجازی و گستردگی آن در ابعاد مختلف حیات بشری بر کسی پوشیده نیست و دامنه تاثیر گذاری و تاثیر پذیری در عرصه های گوناگون خانوادگی، سیاسی ، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و عدم شناخت کاربران اینترنتی و پایین بودن سطح آگاهی افراد در مواجه با آفات و چالش های فضای مجازی، باعث بروز مشکلات عدیده ای شده است.
با توجه به اهمیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و میزان نفوذ و تاثیر آن بر آحاد جامعه و اینکه می توان از این فضا، جهت اطلاع رسانی مفاهیم ارزشی، آموزنده، آگاهی بخش، بصیرت آفرین می توان به نحو شایسته و بایسته ایی بهره برد.ارسال نظر به

کانال تلگرام