نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

نخستین دوره مسابقات دانشجویی پرتاب موشک های آبی برگزار شد — اخبار پیام نور

نخستین دوره مسابقات دانشجویی پرتاب موشک های آبی برگزار شد

ارسال شده در آذر ۴ام, ۱۳۹۶ موضوع اخبار توسط

۱۳۹۶/۹/۴ شنبه

در دانشگاه پیام نور کرمان ؛

نخستین دوره مسابقات دانشجویی پرتاب موشک های آبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،نخستین دوره مسابقات دانشجویی پرتاب موشک های آبی ، یادواره شهدای مدافع حرم،در دانشگاه پیام نور مرکز کرمان با حضور ۲۵ تیم از دانشگاههای شهر کرمان برگزارشد.
دکتر مجیدی مدیر گروه فنی و مهندسی استان کرمان ضمن اشاره به سطح بالای این مسابقات گفت :موشک های آبی موشک هایی هستند که با نیروی محرکه آب و فشار هو ا کار می کنند و طراحی ظاهری و فشار متناسب آب و هوا عامل اصلی میزان برد موشک را تعیین می کند.
ایشان همچنین در خصوص بهترین تیم عمل کننده گفت :بیشترین برد این موشک ها در این دوره از مسابقات ۱۰۰ متر بوده که با زاویه ۶۰ درجه پرتاب گردیده است .
دکتر مجیدی از بالاتر رفتن سطح مسابقات در دوره های بعدی این مسابقات خبر داد و افزود:در مسابقات بعدی هدف گیری دقیق ملاک خواهد بود و سیبل مسابقات نصب می شود .

گفتنی است در این مسابقات تیم دانشگاه پیام نور کرمان رتبه اول و تیم های دانشکده شهید دادبین کرمان رتبه های دوم وسوم را کسب کردند.
لازم به ذکر است، این مسابقات با همت و تلاش اداره امور فرهنگی ،انجمن علمی مهندسی عمران ومکانیک مرکز کرمان برگزار شد و برگزاری آن موجی از نشاط و شادابی در بین دانشجویان ایجاد نمود .


ارسال نظر به

کانال تلگرام