نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

لزوم هوشیاری دانشجویان برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان — اخبار پیام نور

لزوم هوشیاری دانشجویان برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان

ارسال شده در آذر ۱۵ام, ۱۳۹۶ موضوع اخبار توسط

۱۳۹۶/۹/۱۴ سه شنبه

در مراسم روز دانشجو در دانشگاه پیام نور مرکز تبریز عنوان شد؛

لزوم هوشیاری دانشجویان برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان

مراسم روز دانشجو به همت بسیج دانشجویی پیام نور مرکز تبریز با حضور دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان و اعضای هیئت رئیسه ستاد استان و مرکز تبریز و با استقبال پر شور و بی نظیر دانشجویان در محل سالن علامه جعفری این مرکز برگزار شد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن روز دانشجو گفت: دانشجو و دانشجویان محور رشد و توسعه کشور و ضامن پیشرفت و تعالی کشور در تمامی حوزه ها هستند.
دکتر معصومی با اشاره به توانمندیهای دانشجویان ایرانی و کسب موفقیتهای روز افزون در سطوح مختلف علمی و فرهنگی و ورزشی در عرصه رقابتهای جهانی ، گفت:در دانشگاه پیام نور تلاش داریم با برنامه ریزی های مناسب و مدون در سطوح مختلف، دانشجویانی نخبه، کارآفرین و متعهد به جامعه تحویل دهیم تا دانشجو پس از فراغت از تحصیل توانایی راه اندازی کسب و کار را داشته باشد.

حجت الاسلام شعبانی رایزن اسبق فرهنگی ایران در ترکیه و دبیر جبهه فرهنگی استان آذربایجان شرقی نیز با تبریک روز دانشجو و بیان پتانسیل های موجود در دانشجویان دانشگاهها، در خصوص مسائل گوناگون فرهنگی و آسیب های در کمین برای جوانان گفت: امروزه دشمن برنامه وسیعی را برای نابودی فرهنگی جوانان ما طراحی کرده و در این زمینه لزوم هوشیاری تمامی دانشجویان و دانشگاهیان جهت مقابله با آن امری ضروری و غیر قابل انکار است .
برنامه روز دانشجو مرکز تبریز با بخشهای متنوع اجرای مسابقه ، تئاتر طنز ، سرود و قرعه کشی بین دانشجویان با شور و نشاط خاص برگزار و در پایان مراسم جوایز نفرات برتر مسابقات مختلف ورزشی و فرهنگی که توسط بسیج دانشجویی در طی سال برگزار شده بود، اهدا شد.


ارسال نظر به

کانال تلگرام