نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

قائم مقام دانشگاه پیام نور در بازدید از دانشگاه پیام نور شیراز — اخبار پیام نور

قائم مقام دانشگاه پیام نور در بازدید از دانشگاه پیام نور شیراز

ارسال شده در آبان ۲۷ام, ۱۳۹۶ موضوع اخبار توسط

۱۳۹۶/۸/۲۷ شنبه

تربیت فارغ التحصیلان کارآفرین اولویت مهم دانشگاه پیام نور است

قائم مقام دانشگاه پیام نورگفت: تربیت فارغ التحصیلان کارآفرین اولویت مهم دانشگاه پیام نور است
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر اکبری در حاشیه بازدید از بخشهای مختلف دانشگاه پیام نور شیراز اظهارداشت: با وجود امکانات آزمایشگاهی وکارگاهی و تجهیزات مناسب آموزشی وپژوهشی در دانشگاه پیام نور شیراز،زمینه لازم برای افزایش مهارت کارآفرینی دانشجویان این دانشگاه فراهم شده است.
وی افزود: امروز نباید صرفا به آموزش های تئوری و حفظ کردن مطالب بسنده کنیم، بلکه باید با توسعه امکانات سخت افزاری،آزمایشگاهی وکارگاهی، زمینه آموزشهای کاربردی نیز برای دانشجویان مهیا سازیم.
قائم مقام دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور، دانشگاه پیشرو است، خاطرنشان کرد: تلاشهای زیادی برای افزایش کیفیت تحصیلی و همچنین رضایتمندی دانشجویان صورت گرفته است.
وی همچنین به بازدید سال گذشته خود از دانشگاه پیام نور شیراز اشاره کرد و یادآور شد: در طول یکسال اخیر، فعالیت های بسیار خوبی برای توسعه فضای سبز و زیباسازی این دانشگاه صورت گرفته که این دانشگاه را به یکی از دانشگاه های زیبای کشور تبدیل کرده است. درعین حال از گیاهانی استفاده شده که با محیط سازگاری داشته و نیاز به آب کمتری داشته ودر مقابل کم آبی مقاوم هستند.
قائم مقام دانشگاه پیام نور کشور به اهمیت زیباسازی دانشگاه اشاره کرد و اظهارداشت: محیط دانشگاه باید بانشاط و در شان استاد ودانشجو باشد تا دانشجو به آن محیط افتخار کرده وبا عشق وعلاقه ، تحصیل خود را ادامه دهد.
در بازدید دکتر اکبری از بخشهای مختلف دانشگاه، دکتر قرائتی رئیس دانشگاه پیام نور استان،دکتر توللی،معاون دانشگاه و دکتر فروزانی رئیس دانشگاه پیام نور شیراز، وی را همراهی کردند


ارسال نظر به

کانال تلگرام