نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

سومین مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی افتتاح شد — اخبار پیام نور

سومین مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی افتتاح شد

ارسال شده در آذر ۴ام, ۱۳۹۶ موضوع اخبار توسط

۱۳۹۶/۹/۴ شنبه

همزمان با هفته بسیج؛

سومین مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی افتتاح شد

همزمان با هفته بسیج، سومین مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی با حضور مسئولین استانی، در مرکز هشترود افتتاح شد.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح بابیان اینکه هدف از ایجاد مراکز نوآوری پرورش جوانان نخبه و کارآفرین در سطح جامعه است، گفت : تولید علم و تبدیل آن به ثروت و ایجاد شرکت های دانش بنیان راه نجات و استقلال کشور است و دانشگاه پیام نور به عنوان یک دانشگاه پیشرو و ماموریت گرا با ایجاد زیرساخت های لازم در این مسیر گامهای خوبی را برداشته که امروز شاهد یکی از آنها هستیم .
دکتر شیرازی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز هشترود نیز با تبریک هفته بسیج، ضمن قدردانی از زحمات و پیگیریهای مسئولین استان جهت راه اندازی این مرکز نوآوری، گفت : آرزوی چندین ساله شهرستان هشترود با راه اندازی این مرکز برآورده شد و انتظار داریم با وجود پتانسیل های بسیار بالا در حوزه های صنعت و کشاورزی این شهرستان ، شاهد رشد خلاقیت و نوآوری در این حوزه ها باشیم .
مهندس مستفید فرماندار شهرستان هشترود نیز گفت: از سال ۸۴ به دنبال راه اندازی این مراکز بودیم و خدا را شاکریم که با زحمات و پیگیریهای مسئولین امروز شاهد به بار نشستن این تلاشها هستیم و در همین جا از تمامی کسانی که دارای طرح های نوآورانه و کارآفرین هستند دعوت می کنیم تا با استفاده از امکانات موجود در دانشگاه پیام نور مرکز هشترود، به رشد و توسعه این شهرستان بیش از پیش کمک نمایند.

دکتر پور فیض رئیس پارک علم و فناوری استان نیز با تقدیر از زحمات مسئولین دانشگاه پیام نور و فرمانداران شهرستانها ، گفت : شهرستان هشترود شهر آیت الله هشترودی و دکتر هشترودی هاست و این نشان از پتانسیل بالای علمی این شهرستان دارد و بسیار خرسندم که سومین مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور بعد از شهرستانهای عجب شیر و ملکان ، در این شهرستان افتتاح می شود.
وی با بیان اینکه تمامی ذخایر و ثروت های نفت و گاز و معادن کشور قابل قیاس با یک دانشجوی نخبه و کارآفرین نیست، گفت: متاسفانه شاهد آن هستیم که ۷۹.۵ درصد کل ثروت جهان در دست ممالک غربی و تنها ۴.۶ درصد در دست کشورهای جهان سوم است، چراکه آنان با خرید مواد خام از ما و تبدیل آن به فراورده های مختلف با استفاده از نوآوری و خلاقیت باعث رشد خود و ملت خود و بدست آوردن بخش عظیمی از ثروت جهانی می شوند و این کار را از طریق همین مراکز نوآوری و رشد خود انجام می دهند.
دکتر پور فیض با اشاره به اینکه معلم کلید رشد و پیشرفت یک جامعه است، گفت: باید به مفهوم واقعی در همه سطوح کشور و در بین آحاد ملت شعار ما می توانیم نهادینه شود تا روز به روز شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش کشور عزیز اسلامیان شویم .
در پایان این مراسم و پس از افتتاح مرکز نوآوری و بازدید مسئولین از این مرکز ، دکتر معصومی و هیئت همراه از بخشهای مختلف دانشگاه پیام نور مرکز هشترود بازدید کردند.


ارسال نظر به

کانال تلگرام